V České republice zastupujeme špičkové a jedinečné výrobce svítidel

Abychom mohli dodávat kvalitní světelná řešení, musíme mít dobré vztahy s těmi nejlepšími v oboru. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme, stejně jako si kvalitní výrobci vybírají pečlivě své distributory…

Největší nabídka svítidel v našem e-shopu.

Jedinečný e-shop se značkovým interiérovým a bytovým osvětlením. V nabídce najdete sortiment kvalitních svítidel od předních výrobců ze skandinávských zemí, Itálie, Francie a dalších zemí EU.

Nordlux

Jsme specialisté na skandinávský design dánského výrobce svítidel NORDLUX. Cílem společnosti Nordlux je výroba kvalitních, designových svítidel za dostupnou cenu při zachování technologického vývoje a nabídky nejlepšího a nejfunkčnějšího produktu.

LEDeco

Firma LEDeco je banskobystrická společnost, která bere osvětlení jako způsob zážitku, který ve vás musí svítidlo nebo světelný systém zanechat. LEDeco se specializuje na výrobu osvětlení pomocí nejmodernějších LED technologií s optickými vlákny pro interiérové a exteriérové osvětlení.

SEC Lighting

Nabídka svítidel SEC je široká a jsou ideální pro komplexní řešení kancelářských, obchodních a administrativních budov. V sortimentu najdete výkonná LED svítidla, zářivková svítidla a ucelený program nouzového osvětlení včetně dodávky náhradních baterií.

Sessak Lighting

Rodinný podnik Sessak z Finska přináší světlo do domácností již více než tři desítky let. Díky svým zkušenostem a odborným znalostem přináší na trh jedinečný a neotřelý světelný design. Rychlá dostupnost jejich produktů a naše řešení osvětlení na míru, vám zaručí, že budete nadmíru spokojeni.

BY Rydéns

Svítidla By Rydéns jsou oblíbena hlavně pro svou konzistentnost, spolehlivost a jedinečný design. Značka je jakousi pečetí kvality pro zákazníky, pokud jde o životnost, spolehlivost a záruku, že kupujete produkt, dle posledních designových trendů.

Mivvy

Mivvy je česká společnost založená v roce 2007. Specializuje se na výrobu a distribuci LED osvětlení v minimalistickém designu, který podporuje přednosti LED technologie. Portfolio čítá nevelké množství kvalitního nadčasového osvětlení, které je vyráběné v České republice.

Nova Luce

“Světlo vykresluje texturu, osvětluje povrch a poskytuje jiskru a život.” Motto, ze kterého vychází řecký výrobce osvětlení. Společnost vychází z práce různých interiérových designérů, umělců a grafiků. S vytrvalostí a přesvědčením, že dobrý design a vysoká kvalita jsou to podstatné, navrhuje a vyrábí svítidla již od roku 2007, a to jak pro řecký, tak pro evropský trh.

LED2 Lighting

Svítidla LED2 spojují kvalitu a výborné technické parametry s dostupnou cenou a stávají se tak velmi zajímavou možností osvětlení interiérů. V široké nabídce stropních, závěsných, nástěnných či zapuštěných LED svítidel si určitě vyberete ideální svítidlo i vy.

Share This