Bylo to delší, než jsme čekali, ale o to s větší radostí vám nyní můžeme oznámit, že jsme spustili kompletně nový, přepracovaný e-shop www.svitidla-osvetleni.cz. Zapracovali jsme nejen na grafické stránce, rychlosti načítání stránek, možnosti zobrazení v mobilních zařízeních, ale hlavně možnosti přehledného filtrování podle místností a dle mnoho různých parametrů, které zde ani nebudeme všechny vypisovat. Je jich opravdu hodně… Nejlepší bude, když se přesvědčíte sami a zkusíte si najít svítidlo dle vašich potřeb. Pokud narazíte na nějaké chyby, špatné zobrazovaní nebo se vám nebude prostě jenom něco líbit, dejte nám to vědět, abychom mohli zapracovat na vylepšení. Za každý podnět budeme rádi!

 

Interiérová svítidla

Nahlédněte do sekce interiérových svítidel, kde najdete širokou nabídku svítidel do bytu, domu nebo i kanceláře. V nabídce najdete designová svítidla od předních světových výrobců a designérů. Najdete zde také stojací lampy, nástěnná svítidla, stropní svítidla, bodová svítidla nebo jen klasické lampičky pro pohodové čtení vaší oblíbené knihy.

Neměli byste zapomenout na výběr vhodného zdroje neboli žárovky. Všechny námi nabízené žárovky jsou vysoce kvalitní a jsou prověřené nejen námi samotnými, ale tisíci zákazníky, kterým dlouhá léta osvětlují jejich interiéry a exteriéry. Nezapomínejte na to, že existují různé žárovky s různými parametry. Do koupelny se hodí zcela jiný žárovka než například do ložnice nebo k pracovnímu stolu. Pokud si nejste jisti, radši nás kontaktujte a my vám velice rádi poradíme.

Venkovní svítidla

Kdo by chtěl každým rokem obměňovat zašlá a nefunkční venkovní svítidla, které procházejí velkou zátěží, hlavně v podzimním a zimním počasí. Na vybraná venkovní svítidla nabízíme záruku 15 let, což je slušný důkaz o kvalitě těchto svítidel. Všechna svítidla pečlivě vybíráme, aby měla potřebné parametry a splnila vaše očekávání. Máte-li zájem o světla na senzory nebo s regulací a stmíváním, tak jste na správném místě. Vytvořte si z vaší zahrady nebo příjezdové cesty stylové místo, kam se budete vždy rádi vracet. Nehledě na to, že už nikdy díky správně zvolenému osvětlení nezakopnete :-)

Podívejte se jaká svítidla jsou nyní na trhu, nechte se inspirovat, nechte se osvítit skvělými informacemi ohledně osvětlení do vašeho domu či bytu. Za 25 let naší existence jsme poznali již mnoho svítidel a díky našim zkušenostem jsme schopni nabídnout jen ta svítidla, se kterými budete spokojeni, budou se vám líbit a dlouho vám vydrží.

 

Komerční svítidla

Potřebujete svítidla do hotelu, penzionu, prodejny, restaurace nebo kanceláře? Podívejte se do naší sekce komerčních svítidel, kde najdete, co hledáte. Jsme schopni připravit vám kompletní řešení na míru, včetně návrhu, dodání svítidel a realizace montáže světelnými specialisty. Nabízená komerční svítidla splňují nároky na častý provoz a garantujeme dostupnost náhradních dílů. V naší nabídce najdete také vysoce kvalitní nouzová svítidla od firmy SEC Lighting, která je špičkou ve svém oboru.

Pro hotely máme jedinečnou nabídku setů svítidel, které podtrhnou atmosféru romantického nebo pracovního okamžiku ve vašem hotelu. Realizujeme také dodání a montáž hvězdného nebe různých velikostí a parametrů. Kontaktujte nás a vyžádejte si konkrétní nabídku od našich specialistů. 

P.S. Pokud budete mít nějaké výhrady k našemu e-shopu, napište nám. Chceme, aby se vám v něm dobře a rychle nakupovalo, orientovalo a aby jste získali všechny potřebné informace.

Share This