SEC Lighting

Nabídka svítidel SEC je široká a jsou ideální pro komplexní řešení kancelářských, obchodních a administrativních budov. V sortimentu najdete výkonná LED svítidla, zářivková svítidla a ucelený program nouzového osvětlení včetně dodávky náhradních baterií.

Na český trh přinášíme špičková svítidla jednoho z největších evropských výrobců architektonického a nouzového osvětlení.

Firma SEC je profesionální slovenský výrobce osvětlovací techniky v sortimentu, který má certifikované všechny důležité činnosti: od nákupu, přes vývoj a konstrukci až po samotnou výrobu a prodej podle systému jakosti ISO9001: 2008 a IRIS. Díky tomu máte záruku kvalitních produktů a záruku bezproblémové dostupnosti všech potřebných náhradních dílů, případně servis. Svítidla firmy SEC podtrhnou váš projekt.

Výrobní zázemí tvoří nejmodernější strojový park, vybavený vlastní výrobní linkou k osazování značkových LED chipů (Osram, Samsung), CNC obráběcí stroje, laserové svařování, prášková lakovna, vlastní fotometrická laboratoř i ofsetová tiskárna pro tisk piktogramů nouzových svítidel. Najdete zde také vlastní vývojové pracoviště a logistické centrum.

Firma SEC Lighting je známa jako producent vysoce kvalitního osvětlení s více jak 25 letou tradicí.

Světový leader

Výrobce svítidel SEC Lighting patří mezi světovou špičku a leadera ve výrobě osvětlení pro dopravní prostředky. Mezi zákazníky patří společnosti jako BOMBARDIER, SIEMENS, ŠKODA Transportation nebo Alstom. Svítidla SEC Lighting přinesou do vašeho projektu tu nejvyšší možnou kvalitu na kterou se můžete spolehnout.

Share This