Neustále objíždíme světové výstavy týkající se designu a osvětlení, abychom neustále rozšiřovali naše portfolio a značky, které jsou něčím specifické, mají nápad, ducha a které jsou prostě originální. Za poslední půlrok se nám podařil světelný kousek. Získali jsme do našeho portfolia další skandinávské značky, které mají vše výše uvedené. K tomu navíc kvalitu, neotřelý design jdoucí ruku v ruce s předními skandinávskými designéry. No, omrkněte a udělejte si obrázek sami. V “reálu” jsou ještě lepší…

 

Svítidla Sessak

Rodinný podnik Sessak z Finska přináší světlo do domácností již více než tři desítky let. Díky svým zkušenostem a odborným znalostem přináší na trh jedinečný a neotřelý světelný design. Nadšení jejich zákazníků je založeno na rozmanité nabídce produktů, novinkách, které vycházejí každý měsíc a produktech od vlastních návrhářů. Rychlá dostupnost jejich produktů a naše řešení osvětlení na míru, vám zaručí, že budete nadmíru spokojeni.

Mezi zákazníky značky Sessak patří osvětlovací společnosti, návrháři interiérů, architekti, obchody s nábytkem a přední obchodní domy. Seznamte se s naší novou značkou Sessak a přesvědčte se, že “nekecáme”.

Svítidla Umage

Veškeré věci na světě, které dělají život krásným, dělají lidé, kteří jsou ochotni udělat něco navíc a poskytnout vám tak mimořádný zážitek. V Dánsku mají pro tuto věc slovo “umage”. Pokud si uděláte “umage”, znamená to, že jste udělali něco navíc neboli vynaložili větší úsilí. A to je přesně to, o co se snaží každý den ve společnosti Umage, vyrábějící skandinávská designová svítidla.

Spojují estetiku, jednoduchost a funkčnost a dávají ji dohromady s promyšleným zpracováním a péčí o životní prostředí. Všechny jejich výrobky jsou zabaleny do stylových krabic, optimalizující logistiku, snižující náklady na skladování a přepravu. Minimalizují tak uhlíkovou stopu na naší planetě a maximalizují odpovědnost k životnímu prostředí.

Firma byla založena v roce 2008 a neustále se vyvíjí, rozšiřuje a roste. V současnosti je tato dánská firma přítomna již ve 40 zemích světa a ve více než 2000 obchodech.

 

Svítidla By Rydéns

 

Rodinný podnik By Rydéns byl založen v roce 1958 již s mnohaletými zkušenostmi s výrobou lamp a osvětlení. Sídlo firmy se dnes nachází v jižním Švédsku, přesně tam, kde také v roce založení firma vznikla. V současné době nabízí svítidla do domácností a do veřejných prostor, splňující požadavky zákazníků po celém světě.

Svítidla By Rydéns jsou oblíbena hlavně pro svou konzistentnost, spolehlivost a jedinečný design. Značka je jakousi pečetí kvality pro zákazníky, pokud jde o životnost, spolehlivost a záruku, že kupujete produkt, dle posledních designových trendů. 

Vítejte ve světe vášně pro krásná svítidla a světlo, vítejte v By Rydéns.

 

 

P.S. Omrkněte také náš internetový obchod, kde najdete jednu z největších nabídek svítidel na trhu. Jdu na to >>

Share This