LEDeco

Firma LEDeco je banskobystrická společnost, která bere osvětlení jako způsob zážitku, který ve vás musí svítidlo nebo světelný systém zanechat. LEDeco se specializuje na výrobu osvětlení pomocí nejmodernějších LED technologií s optickými vlákny pro interiérové a exteriérové osvětlení.

Výrobce optotechniky a profesionálních LED systémů včetně LED pásů MASTER s proudovými drivery.

Lineární osvětlení, možnosti osvětlení pro bazény, sauny, dekorační osvětlení, hvězdná nebe a také komplexní řešení pro soukromé nebo komerční prostory.

V portfoliu společnosti LEDeco najdete také značku FOSALI, která se specializuje na výrobu exkluzivních svítidel, která nesou punc originality a to nejen díky ruční výrobě přímo v Banské Bystrici, ale také díky unikátním materiálům, ze kterých jsou vyrobeny.

LED pásy MASTER

Revoluční řada LED pásů s vynikající kvalitou a trvanlivostí. LED pásy MASTER mají konstantní proudové motory a jsou vrcholem vývoje a zkušeností firmy LEDeco. Skvělé technické parametry pro všechny aplikace osvětlení interiérů. V nabídce více než 40 typů a barev pro uspokojení veškerých požadavků na osvětlení.

Share This