+420 257 913 038 info@spectrum.cz

V České republice zastupujeme přední světové výrobce svítidel

Abychom mohli dodávat kvalitní světelná řešení, musíme mít dobré vztahy s těmi nejlepšími v oboru. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme, stejně jako si kvalitní výrobci vybírají pečlivě své distributory…

SEC Lighting

Nabídka svítidel SEC je široká a jsou ideální pro komplexní řešení kancelářských, obchodních a administrativních budov. V sortimentu najdete výkonná LED svítidla, zářivková svítidla a ucelený program nouzového osvětlení včetně dodávky náhradních baterií.

LEDeco

Firma LEDeco je banskobystrická společnost, která bere osvětlení jako způsob zážitku, který ve vás musí svítidlo nebo světelný systém zanechat. LEDeco se specializuje na výrobu osvětlení pomocí nejmodernějších LED technologií s optickými vlákny pro interiérové a exteriérové osvětlení.

Nordlux

Jsme specialisté na skandinávský design dánského výrobce svítidel NORDLUX. Cílem společnosti Nordlux je výroba kvalitních, designových svítidel za dostupnou cenu při zachování technologického vývoje a nabídky nejlepšího a nejfunkčnějšího produktu.

E-shop SPECTRUM

Největší e-shop se značkovým interiérovým a bytovým osvětlením. V nabídce najdete sortiment kvalitních svítidel od předních výrobců ze skandinávských zemí, Itálie, Francie a dalších zemí EU.

Share This